טיפים

דוקטור, ככה משתילים כליה? 

מכירים את הלקוחות האלה שחייבים להביע את דעתם (וגם שיקבלו אותה) למרות ששכרו איש מקצוע? אז למה שכרתם אותו? ואז עלתה בי המחשבה, כשאתם הולכים למנתח לב אתם מסבירים לו איך לעשות את המעקף? כשאתם הולכים למסעדה אתם מדריכים את השף איך להכין את המנה? כשאתם בוחרים מקצוענים שמאחוריהם ידע וניסיון של שנים, אתם יודעים שהם יעשו את העבודה בצורה הכי טובה, כי לכן בחרתם בהם ועל זה אתם משלמים להם. לכן הטיפ שלי אליכם הוא – שכל אחד יישאר מקצוען בתחומו, ואת הדברים החשובים תשאירו למקצוענים. למה? כי אם תעשו יותר מידי מכל דבר, תעשו הכול טוב אבל לא הכי טוב.

מהי החשיבות של כיבוד בהפשרת הקרח בדרך לסגירת עסקה?

ובכן בשלבים הראשונים של תהליך המכירה, צריך להביא את כל המשתתפים למצב של תקשורת טובה, של הסכמות על דברים, בקיצור אוירה נינוחה ומצב רוח טוב. ומי או מה יכול לתרום לזה תרומה ישירה? הכיבוד האיכותי. הוא גם טעים לחך דבר המשפר כל מצב רוח והוא גם מספק נושא לשיחה בדרך להפשרת הקרח. אם בא לכם שיחת מכירה טובה ואיכותית, תכינו כיבוד מיוחד, שיהווה טעמים טובים תרתי משמע לתהליך המכירה. יש לנו אחלה כיבוד, מזמינים אתכם לפגישת מכירה, בתאבון.

לא נמאס לכם לחזור על עצמכם

איך תימנע מלמחזר את עצמך לדעת בפרטי השיווק שלך?
הרי מצד אחד אנו אומרים שהתוכן צריך להיות מושך, מעניין ועם מסר ברור, ומצד שני אנו נמאסים ומשעממים את עצמנו כי המסרים חוזרים על עצמם. אז מה עושים? ראשית זכרו שאתם לא קהל היעד של מסרי השיווק שלכם, אם המסרים עניינו אתכם כאשר הם נכתבו, אזי הם מעניינים. נסו ללמד את עצמכם לקרוא אותם כל פעם בנקודת זמן חדשה, כאילו אתם קוראים אותם לראשונה. נכון, זה תרגיל לא קל, אבל תרגיל מעניין וגם עוזר לדברים רבים בחיים. דבר שני, המחשבה היצירתית צריכה לדעת להביא שוב ושוב את אותו מסר מנקודת מבט שונה ובמילים שונות, בהתאם לנקודת המבט של קהלי היעד אליו הוא מיועד. כאן אתם יכולים לחדש ולהתחדש. העיקר לא לנוח לרגע – לשווק כאשר אתם מפוצצים בעבודה, חשוב בדיוק כמו לשווק כאשר אתם זקוקים לעבודה נוספת והפעם לא אמרנו אף מילה על יחסי ציבור.
מאחלת לכל אחת ואחד מכם שנה טובה, מעניינת, עם הזדמנויות ויוזמות חדשות, יצירה וסיפוק

Call Now Buttonלשאלות חייג