טיפים

חופש מהחופש

אתם מכירים את זה שלוקחים חופש מהעבודה,
​נוסעים עם המשפחה לחופשה ובמשך שבוע שוכבים בטן גב ומתמסרים לחופש ?
בדרך כלל חוזרים מותשים מהחופשה שהייתה אמורה למלא מצברים.
ואז צריכים חופש מהחופש.
אם חושבים על זה רגע מבינים שהחופש האמיתי הוא העשייה, היצירה.
​אדם מרגיש חופשי כאשר הוא פועל בכיוון של מימוש חלומות או לפחות השגת מטרות.
אז הטיפ שלי היום הוא תזכרו את המטרות ותיצרו תוואי המוביל להשגתן.
חופש נעים

האם חשיפה תקשורתית מגבירה את ההכנסות?​

זאת שאלה ששואלים אותי הרבה בעלי עסקים. התשובה היא חד משמעית כן.
כאשר עושים יחסי ציבור טובים, גורמים לעסק לבלוט, כותבים עליו בתקשורת, הוא נעשה יותר ויותר ידוע.
אז קורים מספר דברים: ראשית, לקוחות שמחים להמליץ עליו כיון שהם מרגישים בטוחים. המוניטין של העסק עולה ואנשים חושבים עליו טובות.
ככה נוצר “קמפיין פה לאוזן”, כלומר אנשים ממליצים, וזה תורם ישירות למכירות.
“שמו הולך לפניו” זהו תוצר של יחסי ציבור, ועסק ששמו הולך לפניו הוא עסק מצליח.
החדשה הטובה היא, שיחסי ציבור מתאימים גם לעסקים קטנים, התקשורת נהייתה רחבה יותר וזמינה יותר, עבור מגוון רחב של עסקים.
אם פעם יחידי סגולה ועסקים גדולים השתמשו בשירות כעת הוא זמין לכל עסק.

מה יחסי ציבור עושים לעסק?

יחסי ציבור טובים גורמים לעסק לבלוט, מפרסמים אותו בתקשורת והוא נעשה יותר ויותר ידוע וכאשר זה קורה, הוא מצליח יותר. הגיוני לא?

יש לנו כמה אתגרים כאנשי שיווק, זה אחד מהם..

אנשים מבלים יותר ויותר זמן מחוברים לאינטרנט. כשכל המידע הזה זמין לנו, האתגר האמתי והחשוב של המשווקים הוא איך לפרסם לאנשים הנכונים, בזמן הנכון. נסו להתאים את המודעה לקהל יעד ספציפי, כך היא תתמזג כיחידה אחת יחד עם חווית הגלישה של הלקוח הפוטנציאלי.

אתם מתכווצים או מתרחבים? תלוי כמה אתם מקדמים

דבר שנשאר לאורך זמן במקום בעצם הולך אחורה, כל עסק מתרחב או מתכווץ באופן ישיר לקידום שלו. אז אין שום דבר שנשאר במקום. מבוסס על החומרים של רון האברד

האם יש לכם אסטרטגיה?

אסטרטגיה היא נקודת המוצא לכל מערך יחסי ציבור חכם ואפקטיבי. היא חשובה על מנך להגיע להצלחה ולא פחות חשובה כדי למדוד ולכמת את פעולות היח”צ ואת הצלחתן ביחס למטרות המוגדרות.

רשתות חברתיות ככלי שיווקי

היום כשל דבר ניתן למדידה, קביעת יעדים עסקיים ברורים לפעילות השיווקית שלכם ברשת זה דבר הכרחי. ברשתות החברתיות אתם יכולים לערוך בדיקות ולבצע אופטימיזציה לקמפיינים כל זמן שתרצו עד שאתם מגיעים ליעד העסקי שהצבתם לעצמכם.

לקראת הבחירות

החוכמה היא לכבד את כולם, גם את מי שחושב הפוך ממך. איך עושים זאת? מסתכלים על משהו בו שאתה יכול לקבל ולאהוב, כמו ביחסי ציבור, שאנחנו תמיד בוחרים  להסתכל על חצי הכוס המלאה, בשביל להביא מעשים טובים לידיעת הרבים.

שמש דוגמא טובה

דרוש מאחרים את מה שאתה דורש מעצמך. היה נאמן לאמת שלך ותראה לאחרים מהי דרכך על ידי מעשיך. שמש דוגמא טובה ויחסי הציבור שלך ייראו אחרת.

מסרים ברורים ורהוטים

לעיתים השפה המקצועית כה שגורה בפינו, שכאשר אנו פונים ללקוח פוטנציאלי, אנו לא שמים לב שהוא כלל לא מבין אותנו. לכן, כאשר אנו פונים אל קהל היעד שלנו, אנו לא יכולים לכלול בפנים בפניה טרמינולוגיה מקצועית, משום שמילה לא מובנת היא אחד המחסומים העיקריים בתקשורת. מכירה שלמה יכולה להתפספס כאשר אנו מעבירים את המסר בצורה מסובכת.

אדמינסטרעציה

משום מה יש לנושא תדמית רעה מאוד. אנשים נרתעים מהמילה וחושבים בטעות שמדובר על משהו שבא לסרבל את העבודה. רק אגיד שאדמיניסטרציה זה הנושא של ארגון וביסוס תפקידים, תיקון אנשים בתפקיד, שמירה על ציוד ועל סביבת העבודה, על החומרים וכו’. מקסימום ערך איכות ולפיכך ליעילות והצלחה.

דוקטור, ככה משתילים כליה? 

מכירים את הלקוחות האלה שחייבים להביע את דעתם (וגם שיקבלו אותה) למרות ששכרו איש מקצוע? אז למה שכרתם אותו? ואז עלתה בי המחשבה, כשאתם הולכים למנתח לב אתם מסבירים לו איך לעשות את המעקף? כשאתם הולכים למסעדה אתם מדריכים את השף איך להכין את המנה? כשאתם בוחרים מקצוענים שמאחוריהם ידע וניסיון של שנים, אתם יודעים שהם יעשו את העבודה בצורה הכי טובה, כי לכן בחרתם בהם ועל זה אתם משלמים להם. לכן הטיפ שלי אליכם הוא – שכל אחד יישאר מקצוען בתחומו, ואת הדברים החשובים תשאירו למקצוענים. למה? כי אם תעשו יותר מידי מכל דבר, תעשו הכול טוב אבל לא הכי טוב.

מהי החשיבות של כיבוד בהפשרת הקרח בדרך לסגירת עסקה?

ובכן בשלבים הראשונים של תהליך המכירה, צריך להביא את כל המשתתפים למצב של תקשורת טובה, של הסכמות על דברים, בקיצור אוירה נינוחה ומצב רוח טוב. ומי או מה יכול לתרום לזה תרומה ישירה? הכיבוד האיכותי. הוא גם טעים לחך דבר המשפר כל מצב רוח והוא גם מספק נושא לשיחה בדרך להפשרת הקרח. אם בא לכם שיחת מכירה טובה ואיכותית, תכינו כיבוד מיוחד, שיהווה טעמים טובים תרתי משמע לתהליך המכירה. יש לנו אחלה כיבוד, מזמינים אתכם לפגישת מכירה, בתאבון.

לא נמאס לכם לחזור על עצמכם

איך תימנע מלמחזר את עצמך לדעת בפרטי השיווק שלך?
הרי מצד אחד אנו אומרים שהתוכן צריך להיות מושך, מעניין ועם מסר ברור, ומצד שני אנו נמאסים ומשעממים את עצמנו כי המסרים חוזרים על עצמם. אז מה עושים? ראשית זכרו שאתם לא קהל היעד של מסרי השיווק שלכם, אם המסרים עניינו אתכם כאשר הם נכתבו, אזי הם מעניינים. נסו ללמד את עצמכם לקרוא אותם כל פעם בנקודת זמן חדשה, כאילו אתם קוראים אותם לראשונה. נכון, זה תרגיל לא קל, אבל תרגיל מעניין וגם עוזר לדברים רבים בחיים. דבר שני, המחשבה היצירתית צריכה לדעת להביא שוב ושוב את אותו מסר מנקודת מבט שונה ובמילים שונות, בהתאם לנקודת המבט של קהלי היעד אליו הוא מיועד. כאן אתם יכולים לחדש ולהתחדש. העיקר לא לנוח לרגע – לשווק כאשר אתם מפוצצים בעבודה, חשוב בדיוק כמו לשווק כאשר אתם זקוקים לעבודה נוספת והפעם לא אמרנו אף מילה על יחסי ציבור.
מאחלת לכל אחת ואחד מכם שנה טובה, מעניינת, עם הזדמנויות ויוזמות חדשות, יצירה וסיפוק

Call Now Buttonלשאלות חייג