יחסי ציבור לעסקים קטנים

בישראל פועלים כ- 50,000 עסקים קטנים המהווים הגשמת חלום עבור בעליהם. יעל לוטן, בעלים ומייסדת “לוטן תדמיות,” פורשת כאן את חשיבות יחסי הציבור דווקא עבור עסקים אלו, מציעה פתרונות יח”צ שעוצבו במיוחד עבורם ואף פורשת את הצעד השיווקי הראשון והחשוב ביותר לכל בעל עסק.

More

מחפש שותפה לקשר רציני

העסק מתחיל להכביד? פתאום האחריות גדלה וגדלה ואתה קורס? לא פעם עולה המחשבה לקחת שותף/ה- כדי שיהיה עם מי לחלוק את כאב הראש. במאמר זה אתייחס למס’ פרמטרים אשר יש להתייחס בתשומת לב ובהקפדה כדי שדברים יזוזו עם כמה שפחות חיכוכים.

More

אחוות נשים היא לא רק סיסמא

תופעת פערי השכר בין נשים לגברים, ‘זכיתי’ לחוות על בשרי כאשת עסקים וכאם חד הורית, נאלצת להתפשר ולחרוק שיניים, מול עולם פטריארכלי הנשלט ברובו על ידי גברים. לאורך השנים פגשתי עשרות נשים שנאלצו להוריד את תנאי העסקתן באופן קיצוני, ביחס להצעת השכר המקבילה שניתנה לגבר.

More

בואו נחשוף את פניה היפות של התעשייה

יחסי הציבור של התעשייה הישראלית סובלים משפל כבד. כולנו שומעים בתקשורת חדשות לבקרים על מפעלים שנסגרים, תאונות ומחדלים, גירעונות וקיצוצים, וכמובן על עובדים מפוטרים. אבל מתי שמענו לאחרונה על ההצלחות חובקות העולם של התעשייה הישראלית? למה על זה לא מדברים? לפחות חלק מהתשובות בפנים…

More
מאמרים נוספים
מאמרים

למי יש יותר גדול או מה זה בעצם מיצוב ​

​איך ילדים לומדים להכיר את העולם? דרך השוואות – הם משווים את החדש והלא מוכר בעולם, ביחס לדברים שהם כבר מכירים ויודעים. מטוס עף יותר גבוה מסופרמן, קצפת יותר טעימה משוקולד, טיל הוא כמו חללית רק בלי כנפיים. אז תרשו לי לגלות לכם סוד – כולנו ילדים של החיים!

More

זהירות יחסי ציבור

אם קיים תחום כיום המשווע באמת ליחסי ציבור, הוא תחום יחסי הציבור בעצמו. האדם הממוצע מחזיק בהרבה מאוד מיתוסים שליליים ומופרכים לגבי התחום של שיווק ויחסי ציבור, שהגיע הזמן לשפוך קצת אור על הבורות, ולהצביע על הפערים בין הדמיון למציאות.

More

המדיה הדיגיטלית תופסת נתח גדל והולך בעוגת יחסי הציבור

עולם התקשורת של היום מזמן בלבול רב לבעלי עסקים ואת השאלה הגדולה מכולם – מהו מקום הפרסום המיטבי והאפקטיבי שיש? לא פעם שואלים אותי האם המדיה הקלאסית עדיין נתפסת כחזקה או שמה עדיף לעשות שיווק ויחסי ציבור בעולם האינטרנט. אני יכולה לומר לפני הכל שכל דבר הוא נכון, תלוי במינונים.

More
Call Now Buttonלשאלות חייג